Apriline

Normal-Filler

apriline® Normal, yüz bölgesindeki orta ila şiddetli kırışıklıkların giderilmesinde endikedir.

Bu çok amaçlı dolgu, yüzün tüm bölgelerinde orta ila şiddetli çizgileri ve kırışıklıkları ve çöküntüleri gidermek için formüle edildiğinden en kapsamlı olan ürünümüzdür.

Güzelliğinizi Medikal Doğruluk Estetik ile Ortaya Çıkarın!

TEKRAR GÜLÜMSEMEKTEN KORKMAYIN
Göz kenarındaki kırışıklıklar, nazolabial kıvrımlar ve gülüş çizgilerindeki ironi, aslında yıllarca süren kahkaha veya gülümsemeden kaynaklanmıyor olmasıdır. Aslında yaşlandıkça kolajeni ve bununla birlikte cilt elastisitesini kaybederiz.

Genetik, beslenme, çevre ve güneşe maruz kalma gibi faktörler, ağız ve burun çevresinde orta ila şiddetli çizgilerin oluşmasına neden olabilir. Bunlar kenar, gülüş, dikey dudak ve parantez çizgileri olarak bilinir.

Gülümsemek size yakıştığından apriline® dolgular cildinizde gözle görülür pürüzsüzlük sağlamak için kırışıklıkları doldurabilir.

HAYAL ETTİĞİNİZ DUDAKLAR
Dudak dolgusu, dudakların dermal bir dolgu ile doldurulması işlemidir. En yaygın dermal dolgu türü hyaluronik dolgu maddesidir. 3 etkene göre hareket ederek dudaklarınızın doğal dolgunluğunu ve görünümünü iyileştirebilir: şekil, yapı ve hacim.

Enjeksiyon sonrasında dolgu içerisindeki hyaluronik asit jel, dudak dokularını destekler ve şekillendirir. Etkiler, istediğiniz sonuçlara bağlıdır ve doktorunuzla kararlaştırılır.

PROTOKOL
PROGRAM
ALAN, PATOLOJİ: Dudak büyütme
TEDAVİ TÜRÜ: apriline® Normal enjeksiyonu
ORTALAMA HACİM / SEANS SIKLIĞI: apriline® Normal (1ml) / bir seans

ÖNLEMLER VE ÖNERİLER
APRILINE® DOLGU TEDAVİNİZE İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER

Enjeksiyonlar acı veriyor mu?

apriline® ince bir iğne ile doğrudan cilde enjekte edilir. En üst düzeyde konfor sağlamak için doktor, tedaviden önce anestezi uygulayabilir. Herkesin ağrı toleransı farklıdır, öncelikle doktorunuza danışın.

KAÇINMANIZ GEREKEN DURUMLAR (tedaviden sonraki 24 saat içinde): ağır kardiyo aktivitesi (koşu dâhil), güneşe veya sıcağa maruz kalma (sauna ve sıcak yoga dâhil), alkollü içecekler, steroid olmayan antiinflamatuar ilaçlar ve aspirin.

Diğer Ürünlerimiz