Apriline

Forte-Filler

apriline® Forte, derin kırışıklıkların ve çizgilerin, yüz hatlarının tedavisi için tasarlanmış geniş kapsamlı bir dolgu maddesidir.

apriline® işlem esnasında ve sonrasında daha fazla hasta konforu için lidokain içeren bir dolgu serisi de bulunmaktadır.

Güzelliğinizi Medikal Doğruluk Estetik ile Ortaya Çıkarın!

YER ÇEKİMİNE KARŞI KOYAMAYACAĞIMIZI KİM SÖYLEDİ?
Yaşlanmanın tek işareti kırışıklıklar değildir. Tüm yağ kayıplarının iyi olduğunu düşünme eğiliminde olsak da yüzümüzden kaybettiğimiz yağlar faydalı bir amaca hizmet eder: Yağ hacmi cildi destekler ve gerginleştirir. Yaşlandıkça, orta yüz bölgesinde kemik ve yağ kaybı meydana gelir ve bu da yanakların ve hatta alt çenenin sarkmasına neden olur.

Apriline® Forte, hacmi geri kazanmaya, yüz hatlarının belirginleşmesine, zayıf doku elastisitesini artırmaya ve desteklemeye ve ayrıca yaşlanma süreçlerinin belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olabilir.

TEKRAR GÜLÜMSEMEKTEN KORKMAYIN!
Göz kenarındaki kırışıklıklar, nazolabial kıvrımlar ve gülüş çizgilerindeki ironi, aslında yıllarca süren kahkaha veya gülümsemeden kaynaklanmıyor olmasıdır. Aslında yaşlandıkça kolajeni ve bununla birlikte cilt elastisitesini kaybederiz.

Genetik, beslenme, çevre ve güneşe maruz kalma gibi faktörler, ağız ve burun çevresinde orta ila şiddetli çizgilerin oluşmasına neden olabilir. Bunlar kenar, gülüş, dikey dudak ve parantez çizgileri olarak bilinir.

Gülümsemek size yakıştığından apriline® dolgular cildinizde gözle görülür pürüzsüzlük sağlamak için kırışıklıkları doldurabilir.

PROTOKOL
PROGRAM
ALAN, PATOLOJİ: Burun şekillendirme
TEDAVİ TÜRÜ: apriline® Forte enjeksiyonu
ORTALAMA HACİM / SEANS SIKLIĞI: apriline® Forte (1ml) / bir seans

ÖNLEMLER VE ÖNERİLER
APRILINE® DOLGU TEDAVİNİZE İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER

Enjeksiyonlar acı veriyor mu? apriline® ince bir iğne ile doğrudan cilde enjekte edilir. En üst düzeyde konfor sağlamak için doktor, tedaviden önce anestezi uygulayabilir. Herkesin ağrı toleransı farklıdır, öncelikle doktorunuza danışın.

KAÇINMANIZ GEREKEN DURUMLAR (tedaviden sonraki 24 saat içinde): ağır kardiyo aktivitesi (koşu dâhil), güneşe veya sıcağa maruz kalma (sauna ve sıcak yoga dâhil), alkollü içecekler, steroid olmayan antiinflamatuar ilaçlar ve aspirin.

Diğer Ürünlerimiz