Apriline

Hydro Booster

Alpler'in güzel çevresinden ve en son teknolojilerden ilham alan Suisselle Laboratories, estetik alanda gelişmiş ürünler yaratmak isteyen önde gelen dermatologlar ve bilim adamları tarafından ilk olarak 2010 yılında kurulmuştur.

Güzelliğinizi Medikal Doğruluk Estetik ile Ortaya Çıkarın!

YAŞLANMA İLE MÜCADELEDE SON DERECE DOĞAL YAKLAŞIM
Biorevitalizant'ın dolgu maddesinden farkı nedir? Biorevitalizant, çapraz bağlı olmayan bir Hyaluronik Asittir. Dolgu maddelerinin aksine, fibroblastları ve sağlıklı hücre metabolizmasını harekete geçirmek için derinin hemen altındaki çok sayıda derin olmayan bölgeden yüzeysel olarak enjekte edilir. Cildinizi içeriden nemlendirmek ve yaşlanmayı önlemek için mükemmel bir çözümdür.

Dolgular Biorevitalizant ile birlikte kullanılabilir mi? Evet, dermal dolgu maddeleri çalışma alanınıza uygun olduğu için mükemmel bir kombinasyon olabilir. Biorevitalizant, cilt görünümünü iyileştirmek için ilave edilebilir.

İnce çizgilerin görünümünde azalma ile birlikte çok daha taze, daha nemli, daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilt. İster daha nemli, genç ve ışıltılı bir görünüm arıyor olun, ister göz ve ağız çevresindeki inatçı ince çizgileri gidermeye ihtiyaç duyun, Apriline® Hidro tam ihtiyacınız olan şey olabilir.

PROTOKOL
PROGRAM
ALAN, PATOLOJİ: Ağız çevresindeki kırışıklıklarının giderilmesi ve yeniden şekillendirilmesi
TEDAVİ TÜRÜ: apriline® Hidro + İp ile enjeksiyon, ağartma tekniği
ORTALAMA HACİM / SEANS SIKLIĞI: apriline® Hidro (1ml) / bir seans

ÖNLEMLER VE ÖNERİLER
APRILINE® DOLGU TEDAVİNİZE İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER

Enjeksiyonlar acı veriyor mu? apriline® ince bir iğne ile doğrudan cilde enjekte edilir. En üst düzeyde konfor sağlamak için doktor, tedaviden önce anestezi uygulayabilir. Herkesin ağrı toleransı farklıdır, öncelikle doktorunuza danışın.

KAÇINMANIZ GEREKEN DURUMLAR (tedaviden sonraki 24 saat içinde): ağır kardiyo aktivitesi (koşu dâhil), güneşe veya sıcağa maruz kalma (sauna ve sıcak yoga dâhil), alkollü içecekler, steroid olmayan antiinflamatuar ilaçlar ve aspirin.

Diğer Ürünlerimiz