Kurumsal

Eskişehir medikalciler arasında hizmet veren Doğruluk Medikal, sağlık sektörünün en önemli araçlarından olan önleyici ve tedavi edici medikal ürünlere ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Sağlığınız, bedeniniz için en doğru ürüne ulaşabilmeniz için uzman bir ekip tarafından kurulan firmamız, güvenle ve büyük bir titizlikle sizlere hizmet vermektedir.

 

Medikal anlamda her ürüne ulaşabileceğiniz Eskişehir Doğruluk Medikal, uluslararası standartlarda ürünlere ulaşabileceğiniz bir medakalcidir. Satış sırasında verdiğimiz desteklerin yanında satış sonrasında da hastalarımıza sürekli destek olarak ürünü problemsiz bir şekilde kullanabilmelerini sağlamaktadır. Hem medikal ihtiyaçların tamamına cevap verebilmek hem de bu cevabı verirken hastalarımıza en uygun fiyatları sunmak en önemli hedeflerimizden biridir.

 

Eskişehir ortopedi ürünleri satış noktası olan Doğruluk Medikal, hastaların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek o ürüne en hızlı yoldan ulaşmalarını sağlar. Güvenilir, dinamik ve uzman ekibimizle medikal ihtiyaçlarınızın tamamında hizmetinizdeyiz.